Єгипет запідозрив, що кровожерливих акул підіслали з Ізраїлю

Єгипет побачив у нападах акул на туристів руку "Моссада". Що змусило єгипетську владу так думати, поки не повідомляється.

Акули, що напали на туристів у водах курортних районів Єгипту, могли з'явиться в Червоному морі з вини ізраїльської розвідслужби "Моссад".

Таке припущення висловив губернатор єгипетської провінції Південний Синай Абдель Фаділь Шуша.

"Такий сценарій не виключений, потрібен лише час, щоб переконатися в цьому", - заявив Шуша. На якій підставі він зробив висновок про можливу причетність Ізраїлю до нападів акул в Червоному морі, губернатор не пояснив.

За останні кілька днів в околицях єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх було зафіксовано кілька нападів акул на відпочиваючих, в тому числі на українку. 5 грудня померла німецька туристка, якій акула відкусила руку. Варто відзначити, що цей інцидент стався невдовзі після того, як в затоці Наама-Бей, де і відбувся напад, було знято заборону на купання.

В даний час єгипетська влада ввели обмеження на купання - у води Червоного моря допускаються тільки досвідчені дайвери, які здійснили не менше 50 занурень.

Дозвіл діє тільки в районах на південь від затоки Наама до Рас-Мухаммеда і біля острова Тиран. Всі занурення повинні бути задокументовані.

Пошук акул, які напали на туристів, триває. Раніше були спіймані дві риби, після чого влада вирішила, що загроза нападів минула. Проте неурядові організації зазначали, що виловлено та вбито було не тих хижаків, що атакували туристів.

Читайте також:

Іспанець зібрав два кубика Рубіка в басейні з шістьма акулами

В Єгипті акула нападає на туристів

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

 

ВідеоВлада Єгипту закрила всі пляжі в Шарм-ель-Шейху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: