Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія виступила проти ідеї Австрії звести паркан на кордоні

Меркель, своєю чергою, закликала лідерів країн ЄС захищати зовнішні кордони Євросоюзу.

Італія і Німеччина виступають категорично проти планів Австрії побудувати паркан на австрійсько-італійського кордону, заявив прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці.

"Ми висловили наш категоричний протест і шок з приводу позиції, якої дотримуються наші австрійські друзі", - сказав Ренці на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Раніше влада Австрії оголосила про плани зі зведення паркану на перевалі Бреннер, де проходить кордон з Італією, з метою стримати приплив мігрантів. На початку квітня близько тисячі осіб зібралися на прикордонному пункті Бреннер, протестуючи проти закриття європейських кордонів для мігрантів.

Меркель, своєю чергою, закликала лідерів країн ЄС захищати зовнішні кордони Євросоюзу, зазначивши, що від цього залежить "майбутнє Європи від Середземного моря до Північного полюса". За її словами, свободу пересування всередині Шенгенської зони знаходиться під загрозою через гостру міграційну кризу з часів Другої світової війни.

Стіну на кордоні з Росією збирається зводити Естонія. Гроші з бюджету країни на ці цілі виділено. Основна мета зведення стіни - це запобігання незаконного перетину кордону та зниження злочинності. Висота стіни складе 2,5 метра, а довжина - 90 км. Загальна протяжність російсько-естонської кордону при цьому 138 км.

Залиште свій коментар

Вибір редакції