Ізраїль скасував усі COVID-обмеження, окрім одного

Ізраїль скасував усі COVID-обмеження, окрім одного

Фото: Associated Press

Ізраїльтянам більше не потрібно використовувати "COVID-паспорти" всередині країни.

Ізраїль від вівторка, 1 червня, скасував усі карантинні обмеження, введені для стримування пандемії COVID-19

Про це повідомляє KAN.

Зазначається, що обмежень щодо кількості людей у закритих приміщеннях та на відкритих майданчиках більше немає.

Окрім того, ізраїльтянам більше не потрібно мати "зелені паспорти" вакцинації для відвідування ресторанів, спортзалів чи культурних заходів. Відтепер вакциновані громадяни можуть вільно перебувати у приміщенні з тими, хто ще не отримав щеплення від коронавірусу.

Єдиним обмеженням, яке залишив ізраїльський уряд, є носіння захисної маски у закритих приміщеннях. Це рішення мають переглянути через дев'ять днів, однак його скасування в будь-якому випадку відбуватиметься поетапно.

Водночас авіасполучення в Ізраїлі залишається обмеженим із дев'ятьма країнами, зокрема з Україною, Ефіопією, Бразилією, ПАР, Індією, Мексикою, Туреччиною, Росією і Аргентиною.

Зауважимо, що Ізраїль ввів понад 10, млн доз вакцини від COVID-19, а понад 5 млн людей або більше половини дорослого населення країни вважаються повністю щепленими від коронавірусу.

Як повідомляв лікар-анестезіолог, відповідальний за клінічні дослідження препаратів від коронавірусу в одній з ізраїльських компаній Борис Бриль, після вакцинації в Ізраїлі захворюваність скоротилася в 30 разів.

Новини світу: Ізраїль відкривається для іноземних вакцинованих туристів

Новини світу: Ізраїль відкривається для іноземних вакцинованих туристів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація