Канада виділить Україні $ 2,5 млн для боротьби російською пропагандою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російська гібридна війна в Україні включає дезінформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів.

Канада виділить близько 2,5 мільйона доларів на підтримку зусиль із боротьби з російською пропагандою під час виборів в Україні.

Ці кошти - частина ширшого пакету допомоги в 24 млн дол., про надання якого Оттава оголосила раніше, - пише Укрінформ.

“Російська гібридна війна в Україні включає дезінформаційну діяльність, покликану вплинути на результати парламентських і президентських виборів. Метою Росії є дестабілізація Української держави та поширення серед її громадян сумнівів у легітимності демократії як такої. У відповідь на це Канада виділить пакет допомоги для підтримки уряду України, громадянського суспільства й незалежних медіа у протидії російській дезінформації напередодні виборів 2019 року”, - пояснили у МЗС Канади.

У відомстві наголосили, що Канада приділить окрему увагу жителям тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

“Частина цієї допомоги стосуватиметься неконтрольованих урядом районів та полягатиме у заохоченні їх мешканців до використання свого демократичного права голосу”, - уточнили у зовнішньополітичному відомстві Канади.

Раніше Канада оголосила про виділення до 24 млн дол. на організацію моніторингу за виборами в Україні, досягнення гендерної рівності та покращення урядування.

Нагадаємо, що у НАТО закликають арештовувати майно найактивніших російських пропагандистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції