У США спецпрокурор Мюллер розповів, як Манафорт брехав слідству

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціальний прокурор вважає, що Манафорт збрехав про переказ коштів, здійснений на фірму, яку він найняв.

Екс-керівник президентської кампанії Дональда Тармпа Пол Манафорт збрехав слідству принаймні щодо п'яти суттєвих епізодах після того, як почав співпрацювати з розслідуванням спецпрокурора Роберта Мюллера.

Це стало відомо з оприлюдненого в п'ятницю документа офісом спецпрокурора, - інформує телеканал CNN.

"Команда спеціального прокурора Роберта Мюллера заявила в п'ятницю, що екс-керівник кампанії Трампа Пол Манафорт збрехав по п'яти основних пунктах після того, як погодився на співпрацю з прокурорами, у тому числі щодо його "контактів з посадовими особами адміністрації", - йдеться в повідомленні.

У п'ятницю команда Мюллера оприлюднила документ, у якому також сказано про те, що Манафорт брехав про свою взаємодію з Костянтином Килимником. Він пов'язується з російською розвідкою, яка була звинувачена в причетності до хакерського зламу серверів демократів та оприлюднення чутливої інформації в період виборчої кампанії в США. Слідчі стверджують, що вони мають докази електронних комунікацій Манафорта з Килимником, а також інші підтвердження контактів.

Спецпрокурор переконаний, що Манафорт збрехав про переказ коштів, здійснений на фірму, яку він найняв.

ВідеоМанафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Екс-піарник Януковича та колишній голова перевиборчого штабу Трампа Пол Манафорт збрехав слідству і тепер може потрапити за ґрати надовго. Про те, що політтехнолог надав американським слідчим неправдиву інформацію, повідомив спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016. 

Манафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Нагадаємо, екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному з звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, і ще в одному відношенні змови, щоб перешкодити правосуддю.

Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США у розслідуванні втручання Росії в американські вибори. Умовна операція дозволяє Манафорту уникнути другого судового засідання, запланованого на наступний тиждень у Вашингтоні. Манафорт був визнаний винним присяжними в суді Вірджинії в численних фінансових злочинах.

Манафорту у США висунуто 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення. Суд присяжних визнав його винним у восьми з 18 звинувачень.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це робилося нібито через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт більше володів трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції