Канни готуються до саміту G20 - центр міста фактично закрито

Дата публікації
Перегляди
1162
Поділитись:
WhatsApp
Viber

На Лазурному березі Франції посилені заходи безпеки. Канни готуються приймати саміт "Великої двадцятки".

Канни готуються до саміту "Великої двадцятки" / Фото: AFP
Канни – перлина Лазурного берега Франції – готується приймати саміт G20 ("Великої двадцятки"). У місті вже посилені заходи безпеки, мобілізовані близько 12 тисяч поліцейських, жандармів і військових.

До саміту G20, який пройде 3-4 листопада, влада міста фактично повністю закрила для сторонніх знамениту набережну Круазет навколо Палацу фестивалів, де пройде нарада лідерів світового співтовариства.

До приїзду високих гостей в Каннах виділено дві зони безпеки. До першої входить Старий порт, а також чотири найбільших готелі міста, де на час саміту розмістяться численні іноземні делегації - "Мажестік", "Карлтон", "Маріотт" і "Грей д'Альбіон".

147 КОРПОРАЦІЙ, ЯКІ КЕРУЮТЬ УСІМ СВІТОМ

Прилеглі до Палацу фестивалів житлові квартали утворюють друге кільце безпеки. Особливі заходи контролю наберуть чинності там безпосередньо перед самітом 2 листопада. До цієї зони входить відома торгова артерія Канна - Рю д'Антіб, яка тягнеться через усе місто паралельно набережній Круазет.

Міська влада вирішила відкласти неминуче закриття місцевих бутіків хоча б на добу, оскільки дістатися до магазинів без спеціальних посвідчень покупці не зможуть.

Задоволені подібною ситуацією лише власники готелів, оскільки завдяки представницьким делегаціям з двох десятків держав і журналістам населення міста всього за кілька днів зросте майже на 10 тисяч осіб. Також радіють місцеві школярі, чиї осінні канікули продовжені на цілих чотири дні.

На дні саміту для охорони правопорядку мобілізовані близько 12 тисяч поліцейських, жандармів і військових. Сили безпеки будуть забезпечувати захист саміту, діючи не тільки на суші, а й на морі. Крім того, спеціальний підрозділ французьких ВВС займеться патрулюванням повітряного простору над Каннами та околицями.

Особливий режим буде скасовано в Канні в ніч з 4 на 5 листопада.

Читайте також:

Європейська криза добралась до США

Визначено 147 корпорацій, які керують усім світом

G20 домовилась дати "потужну відсіч" другій хвилі кризи

Саркозі жорстко вилаяв Кемерона: краще б ви заткнулися

Канни готуються до саміту G20 - центр міста фактично закрито

Канни готуються до саміту G20 - центр міста фактично закрито

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1162
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація