Керівника McDonald's звільнили через роман з працівницею

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Істербрук визнав свою помилку.

Стів Істербрук залишив посаду генерального директора та президента McDonald's після того, як правління визнало, що він порушив політику компанії.

Істербрук, який став генеральним директором McDonald's у 2015 році, "продемонстрував недалекоглядність, пов’язану з нещодавніми стосунками з працівницею", - йдеться у повідомленні McDonald's, передає CNN.

Він "відійшов" від компанії і його на обох посадах замінив Кріс Кемпчінський, який очолював McDonald's у США. 

У електронному листі, надісланому працівникам McDonald's, Істербрук висловив жаль з приводу відносин.

"Що стосується моєї відставки, то нещодавно вступив у стосунки із працівницею, що порушило політику McDonald's", - написав Істербрук. "Це була помилка. Враховуючи цінності компанії, я погоджуюсь з правлінням, що мені пора рухатися далі. Крім цього, я сподіваюся, що ви можете поважати моє бажання зберегти мою конфіденційність".

Він також зазначив, що його час перебування на посаді генерального директора "були найповнішими роками мого трудового життя".

Нагадаємо, корпорація McDonald's оголосила про поглинання ізраїльської стартап-компанії Dynamic Yield. Купівля стартапу обійдеться мережі ресторанів швидкого харчування в більш ніж 300 мільйонів доларів. Це найбільше придбання гіганта фастфуду за останні 20 років, спрямоване на технологізацію сервісу та виведення послуг McDonald's в онлайн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції