Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кім Чен Ин об'єднав денуклеаризацію з припиненням ворожих дій США

Кім Чен Ин і Дональд Трамп домовилися, що для вирішення питання про денуклеаризацію Корейського півострова КНДР і Сполучені Штати повинні діяти поступово і одночасно.

Лідер КНДР Кім Чен Ин на зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом у Сінгапурі поставив денуклеаризацію у залежність від припинення ворожих дій з боку Вашингтона, повідомляє офіційне північнокорейське інформагентство ЦТАК.

"Кім Чен Ин заявив, що для світу і стабільності на Корейському півострові і його денуклеаризації обидві країни повинні утримуватися від дратівливих і ворожих військових дій і вести справи на правовій та інституційній основі", - йдеться в повідомленні агентства за підсумками саміту в Сингапурі.

ВідеоТепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Історична зустріч американського президента і північнокорейського диктатора - Дональд Трамп і Кім Чен Ин сіли за стіл переговорів. Раніше впродовж року Пхеньян лякав ядерною зброєю, а у Білому домі кривдників обіцяли знищити. Місяцями очільники країн обмінювалися недипломатичними образами. Чим закінчились переговори і чи пристане Кім Чен Ин на без'ядерний статус - у сюжеті.

Тепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Фотогалерея Історичний саміт США-КНДР. Кім Чен Ин прогулявся вечірнім Сингапуром (27 фото)

Кім Чен Ин і Дональд Трамп домовилися, що для вирішення питання про денуклеаризацію Корейського півострова КНДР і Сполучені Штати повинні діяти поступово і одночасно.

"Кім Чен Ин і Трамп погодилися з важливістю дотримання принципу поступових і одночасних дій для досягнення миру, стабільності і денуклеаризації Корейського півострова", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається: "Кім Чен Ин уточнив, що якщо Сполучені Штати візьмуть реальні заходи щодо побудови довіри для поліпшення відносин КНДР-США, КНДР також може на наступному етапі продовжити вживати додаткові співмірні кроки доброї волі".

"Трамп заявив про намір припинити спільні американо-південнокорейські військові навчання, які КНДР вважає провокаційними, висунув гарантії безпеки і скасування санкцій проти неї з одночасним рухом вперед по шляху поліпшення відносин між двома країнами шляхом діалогу і переговорів", - пише ЦТАК.

Нагадаємо, Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися в Сингапурі для проведення історичного саміту між країнами. Американський лідер вже назвав цю зустріч "набагато краще, ніж хто-небудь міг очікувати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції