"Китаю буде дуже боляче". Трамп поставив КНР ультиматум щодо торгової угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський президент закликав Китай укласти угоду.

Президент США Дональд Трамп обіцяє "зробити дуже боляче" Китаю, якщо Пекін та Вашингтон все ж не укладуть торгової угоди.

Про це 13 травня він написав на своїй сторінці у Twitter.

Трамп впевнений, що для китайської економіки відсутність угоди зі США буде серйозним ударом.

"Я відкрито заявляю голові Сі (Цзіньпіну) та всім моїм численним друзям в Китаї, що Китаю буде дуже боляче, якщо ви не укладете угоду. Компанії будуть змушені покинути КНР та перейти до інших країн, адже занадто дорого купувати в Китаї. У вас була майже завершена угода, але ви відступили", - написав Трамп.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищують від 10% до 25% мита на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів. Своєю чергою Китай пообіцяв теж відповісти на підвищення тарифів. Потім Трамп  заявив, що планує ввести мита на товари з Китаю додатково ще на 300 мільярдів доларів.

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Залиште свій коментар

Вибір редакції