Глава Кущевської банди: щоб вирізати 12 людей, знадобилося 10 хвилин

Глава Кущевської банди: щоб вирізати 12 людей, знадобилося 10 хвилин

Сергій Цапок: щоб вирізати 12 людей, знадобилося 10 хвилин

Сергій Цапок розповів подробиці кривавого вбивства 12 людей: "Кинули тіла в одну купу, а зверху поклали дев'ятимісячну Аміру. Вона ще плакала".

Ватажок сумнозвісної Кущевської банди з Кубані Сергій Цапок в рамках слідчого експерименту детально розповів, як він вирізав родину місцевого фермера Сервера Аметова – 12 людей, серед яких четверо маленьких дітей.

Кривава розправа на Кубані рік тому сколихнула всю Росію. Розслідування вбивства розкрило, що в станиці під керівництвом Цапка діяла ціла банда, яка тероризувала весь район протягом багатьох років.

Через рік після різанини Сергій Цапок у всіх подробицях розповів про те, як він з подільниками холоднокровно вбивав беззахисних людей.

"Фермер заважав мені вести бізнес, підривав мій авторитет. Тому я хотів, щоб він мучився сам і бачив, як мучаться його близькі. Ми витягнули його до зали - він ще дихав, і на його очах розправилися з іншими. Потім кинули тіла в одну купу, а зверху, на гору трупів, поклали дев'ятимісячну Аміру - онучку Аметова. Вона жива була, плакала. Тіла облили бензином і підпалили. Подивилися на годинник і здивувалися - провернули все хвилин за десять", - розповів Цапок, публікує його слова "Комсомольська правда".

"На справу" Цапок пішов разом з Володимиром Алексєєвим (на прізвисько Бєспрєдєл), Андрієм Биковим, Сергієм Карпенко (Рис молодший), В'ячеславом Рябцевим (Буба) та Ігорем Черних (Амур).

"Ми знали, що в гості до Сервера Аметова приїде директор агрофірми з Ростова Володимир Мироненко з сім'єю, тому почекали, коли все вип'ють і розслабляться. За ними ми стежили з бінокля з припаркованої на сусідній ділянці машини. За нашими розрахунками, Аметов і Мироненко мали грати в лазні в більярд. Туди-то я разом з Биковим і Алексєєвим і відправився", - зазначив бандит.

"Зі стволами, звичайно, і ножами. Решта рушили до кімнати, де сиділи жінки і діти. Побачивши нас, Аметов став відбиватися києм. Я повалив його на підлогу, почав душити і вдарив кілька разів ножем. Андрюха і Бєспрєдєл в цей час убивали Володимира Мироненко", - спокійно доповів він.

Інші хлопці розправлялися з гостями. Двох дочок Мироненко - п'яти та двох років, і дружину сина Сервера Аметова Олену заштовхали у ванну, щоб криків не почули сусіди.

Вже коли бандити виходили з будинку, помітили хлопчика, який намагався втекти. Мати 14-річного Паші Касьянова, сусідка Аметова, була у них в гостях, і підліток вирішив її поквапити - час був пізній. Биков вистрілив хлопцеві в спину і відтягнув до будинку.

Потім вбивці як ні в чому не бувало відправилися в місцеве кафе "Малинки".

Після того, як Цапок у всьому зізнався, справу про вбивство 12 осіб у Кущевській можуть передавати до суду. За попередніми даними, судити ватажка банди будуть вже в грудні цього року.

Читайте також:

Глава Кущевської банди намагався повіситися на простирадлі в СІЗО

Підозрюваного у вбивстві 12 людей на Кубані випустили з-під варти

Бандита Цапка знайшли серед гостей на інавгурації Мєдвєдєва

Україна видала Росії найкривавішого члена Кущевської банди Вову Бєспрєдєла

Повʼязані теми:

Наступна публікація