Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лавров пошукав, "де собака заритий" у мінських домовленостях

Лавров заявив, що у зв'язку із гальмуванням мінських угод, західні партнери припинили втручатись у відносини України з її сусідами

Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що західні партнери зрозуміли, чому мінські домовленості щодо ситуації в Україні не виконуються. Про це він заявив під час зустрічі із студентами у Білоруському державному університеті, пише "ТАСС".

За словами Лаврова на Заході також зрозуміли, хто несе відповідальність за невиконання Мінських угод.

"На жаль, тут не все від нас залежить, але останнім часом західні колеги вже розуміють, де собака заритий і хто відповідає за глухий кут, що поки зберігається", - висловився Лавров.

Саме цей факт і відобразився на ставленні Європи та США до України. У зв'язку із гальмуванням мінських домовленостей, на думку Лаврова, західні партнери припинили вклинюватись між Україною та її сусідами.

"Зараз ніхто не заперечує необхідності неухильного дотримання Мінських домовленостей", - наголосив російський міністр.

Нагадаємо, глава МЗС РФ Сергій Лавров за підсумками переговорів "нормандської четвірки" заявив, що представники України, РФ, Франції та Німеччини домовилися про відведення озброєння на Донбасі та забезпечення припинення вогню.

Також, за його словами, Німеччина і Франція були згодні з Росією, що вибори в окупованих районах Донбасу не можна відкладати через "питання безпеки" та вкотре заговорив про амністію бойовиків та закон про особливий статус окупованих територій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції