Лукашенко на зустрічі із Путіним заявив, що не слід "паритися" через санкції

Дата публікації
Перегляди
462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко на зустрічі із Путіним заявив, що не слід "паритися" через санкції

Фото: Associated Press

Путін каже, що Білорусь залишається надійним партнером для Росії.

Олександр Лукашенко заявив, що за підтримки Росії Білорусь зможе протистояти санкційному тиску ЄС і продовжить розвивати економіку країни.

Таку заяву він зробив сьогодні на переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним, пише БЕЛТА.

За словами Лукашенка, одне з головних питань, яким необхідно займатися, це економіка. Він пояснив, що санкції вводять не тільки щодо Білорусі, але і Росії. Але Лукашенко висловив переконання, що країнам вдасться витримати цей удар.

"Як я колись і говорив, нічого нам щодо цього паритися. Ми все-таки економіці приділяємо більше уваги, ніж в СРСР, ми людей дивимося більше. Ми витримаємо. Навіть не витримаємо - ми будемо розвиватися. Це не питання. Сьогодні не вдасться монополізувати міжнародний порядок і натиснути на нас. Чи не вийде. Світ змінився", - заявив Лукашенко.

Олександр Лукашенко також заявив Володимиру Путіну: "Всі друзі хороші, але ми своїми мізками повинні жити, як нам це і вдавалося".

Своєю чергою, Путін сказав, що Білорусь, попри коронавірус та "інші інфекції" у вигляді санкцій обслуговує свої кредити та залишається надійним партнером для Росії.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявив про мовляв початок "терористичної атаки" на Білорусь та звинуватив Захід у нібито спробах позбавити країну суверенітету.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація