Лукашенко на зустрічі із Путіним заявив, що не слід "паритися" через санкції

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко на зустрічі із Путіним заявив, що не слід "паритися" через санкції

Associated Press

Путін каже, що Білорусь залишається надійним партнером для Росії.

Олександр Лукашенко заявив, що за підтримки Росії Білорусь зможе протистояти санкційному тиску ЄС і продовжить розвивати економіку країни.

Таку заяву він зробив сьогодні на переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним, пише БЕЛТА.

За словами Лукашенка, одне з головних питань, яким необхідно займатися, це економіка. Він пояснив, що санкції вводять не тільки щодо Білорусі, але і Росії. Але Лукашенко висловив переконання, що країнам вдасться витримати цей удар.

"Як я колись і говорив, нічого нам щодо цього паритися. Ми все-таки економіці приділяємо більше уваги, ніж в СРСР, ми людей дивимося більше. Ми витримаємо. Навіть не витримаємо - ми будемо розвиватися. Це не питання. Сьогодні не вдасться монополізувати міжнародний порядок і натиснути на нас. Чи не вийде. Світ змінився", - заявив Лукашенко.

Олександр Лукашенко також заявив Володимиру Путіну: "Всі друзі хороші, але ми своїми мізками повинні жити, як нам це і вдавалося".

Своєю чергою, Путін сказав, що Білорусь, попри коронавірус та "інші інфекції" у вигляді санкцій обслуговує свої кредити та залишається надійним партнером для Росії.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявив про мовляв початок "терористичної атаки" на Білорусь та звинуватив Захід у нібито спробах позбавити країну суверенітету.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація