Лукашенко запропонував "рішуче" змінити Конституцію Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцевій владі хочуть передати більше повноважень.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає за необхідне внести суттєві зміни до Конституції Білорусі.

Про це 26 червня пише БЕЛТА.

Лукашенку надали кілька варіантів оновленої Конституції, проте, за його словами, зміни виявилися "недостатньо рішучими".

"Конституція - основний закон. Ми її зробимо за два роки. Кілька варіантів мені вже запропоновано, але вони не годяться. Люди просто бояться більш рішучо змінювати Конституцію. Я думаю, нам це треба зробити. Ще до ухвалення Конституції ми взагалі багато зробимо в плані передавання повноважень вниз - до голів райвиконкомів, губернатора", - заявив Лукашенко.

Глава держави підкреслив, що місцева влада повинна більш широко займатися своїми територіями, тому що "на місці їм видніше". Президент Білорусі, зокрема, додав, що повернення до Конституції зразка 1994 року вважає рухом назад.

Нагадаємо, у Білорусі перед виборами почали кидати за ґрати головних конкурентів чинного президента Олександра Лукашенка. Один з них, Віктор Бабаріко, пообіцяв у разі перемоги на виборах провести референдум щодо повернення Конституції Білорусі зразка 1994 року. Вибори заплановані вже на 9 серпня.

Відео У Білорусі - чергові гучні затримання перед виборами

Гучні затримання перед виборами. У Білорусі заарештували топ-співробітників "Белгазпромбанку". Раніше його очолював Віктор Бабарико, який на майбутніх виборах планує позмагатися з Олександром Лукашенком. Серед 15 заарештованих- як нинішні, так і колишні працівники банку. Їм закидають відмивання коштів та несплату податків. Перевірити банк білоруський президент наказав особисто.  

У Білорусі - чергові гучні затримання перед виборами

Залиште свій коментар

Вибір редакції