Маккейн переконаний, що Путін має заплатити за окупацію Криму

Він також висловив сподівання, що президент Трамп "голосно говоритиме про російську агресію".

Затвердження нових санкцій США проти Росії доводить прагнення Вашингтону змусити Росію заплатити за свої агресивні дії. Про це заявив впливовий американський сенатор, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн, коментуючи рішення президента США Дональда Трампа підписати санкцій проти РФ, - пише Укрінформ.

"Хоча американці щиро сподіваються на кращі відносини із Росією, цей законодавчий акт є наполяганням на тому, що Володимир Путін та його режим повинні заплатити справжню ціну за напади на демократію, порушення прав людини, окупацію Криму й дестабілізацію України", - йдеться у зверненні Маккейна.

Він зауважив, що президент Трамп "голосно говоритиме про російську агресію".

ВідеоТрамп таки підписав закон про посилення санкцій проти РФ

"Набуття чинності цим законом, який мав двопартійну підтримку в обох палатах Конгресу, надсилає чіткий сигнал друзям та ворогам, що США притягуватимуть держави до відповідальності за агресивну й дестабілізуючи поведінку, що загрожує національним інтересам нас та наших партнерів", - резюмував сенатор.

Трамп зазначив, що підписав закон заради збереження національної єдності, однак висловив надію, що його норми не будуть використані на шкоду співпраці з європейськими країнами для вирішення ситуації в Україні.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко привітав українців з підписанням нового пакету санкцій США проти РФ. Він підкреслив, що торкнуться обмежувальні заходи серед іншого і газопроводу "Північний потік-2".

Залиште свій коментар