Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На капітана затриманого судна ФСБ відкрило кримінальну справу

У Росії передбачають, що рибалки займалися браконьєрством не тільки в російських, а і в українських водах.

Російська служба безпеки порушила кримінальну справу стосовно українця, який був капітаном риболовецького судна "ЯМК-0041", затриманого 4 травня в Чорному морі.

"Встановлено, що українськими моряками напередодні затримання у "виключній економічній зоні РФ" були розставлені ставні сітки для вилову камбали-калкан, видобуток якої з середини квітня до середини червня цього року в акваторії Чорного моря заборонений на всій території континентального шельфу", - йдеться у повідомленні на сайті ФСБ Росії.

Стосовно капітана судна за фактом незаконного видобутку водних біологічних ресурсів порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 256 КК РФ ( "Незаконний видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів, вчинений особою з використанням свого службового становища").

На судно "ЯМК-0041" накладено арешт.

Нагадаємо, що 4 травня так звані прикордонники Криму затримали українське риболовецьке судно "ЯМК-0041" на заході від мису Тарханкут в анексованому Росією Криму нібито за незаконний промисел камбали-калкана. Згодом українців звинуватили у знищенні понад 70 дельфінів поблизу Криму.

ВідеоФСБ затримала українське рибальське судно з 5 членами екіпажу

Про це повідомило кримське окупаційне управління прикордонної служби, підпорядковане ФСБ. Українці рибалили неподалік кримського мису Тарханкут у Чорному морі. Ці води є виключною економічною зоною України. Натомість окупанти після анексії Криму вважають їх своїми. Рибалок затримали нібито за незаконний вилов камбали.

ФСБ затримала українське рибальське судно з 5 членами екіпажу

25 березня в українських водах Азовського моря прикордонники затримали судно з окупованого Криму, яке займалося рибальством під прапором Російської Федерації. Риболовецьке судно "Норд" перебувало за 15 миль від Обитічної коси. Екіпаж з 10 людей займався ловом риби і встиг наловити більше 5 тонн морепродуктів. Після затримання з'ясувалося, що судно прописане на окупованій території, тобто в Криму, а у рибалок були паспорти Російської Федерації, видані в Керчі. 

ВідеоДвоє членів екіпажу судна "Норд" втекли з України до Білорусі

За російськими паспортами, виданими у харківському консульстві федерації. Нордівців у них прикордонники не впізнали, бо російською прізвища були записані інакше, і їх пропустили в київському аеропорту Жуляни на рейс до Мінська. Однак, інших сімох членів екіпажу "Норду", які також намагалися втекти з України літаком, вдалося зупинити. На них склали протокол за спробу незаконного перетину кордону. 

Двоє членів екіпажу судна "Норд" втекли з України до Білорусі

Залиште свій коментар

Вибір редакції