На Німеччину насувається потужний буревій "Забіне"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Метеорологи застерігають, що буревій викорчовуватиме дерева і зриватиме черепицю з дахів будинків.

До Німеччини наближається потужний буревій "Забіне", який досягне території країни вдень у неділю, 9 лютого.

"Буде небезпечно", - застеріг метеоролог Андреас Фрідріх з Німецької метеорологічної служби.

За прогнозами, пориви вітру сягатимуть від 100 до 175 кілометрів на годину. Метеорологи попереджають, що буревій може викорчовувати дерева і зривати покриття дахів.

Найнебезпечніша ситуація, за оцінкою Фрідріха, очікується в ніч на понеділок, 10 лютого, повідомляє інформаційне агентство dpa.

Німецька залізниця Deutsche Bahn вже попередила про можливі проблеми із залізничним сполученням і рекомендувала пасажирам утриматися від поїздок у часовому проміжку між неділею, 9 лютого, і вівторком, 11 лютого. Найбільші транспортні ускладнення очікуються на півночі та заході Німеччини.

Буревій, що насувається на Німеччину з Атлантики, як очікується, близько полудня неділі, 9 лютого, має досягнути північно-західних регіонів країни. На узбережжі Північного моря, за оцінками метеорологів, очікуються пориви вітру до 120 кілометрів на годину. Упродовж наступних годин "Забіне" прямуватиме в південному напрямку. Увечері в неділю буревій, ймовірно, досягне території Айфелю та Нижнього Рейну, а в ніч на понеділок, 10 лютого, дійде до Баварії. У багатьох регіонах країни сильний вітер супроводжуватимуть потужні зливи.

Якою буде погода в Україні в неділю та протягом усього наступного тижня, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Вибір редакції