Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На переговорах в Женеві домовилися будувати оновлену Сирію

Наступний раунд переговорів анонсований на 9-10 квітня.

На переговорах між сирійською опозицією та урядом Башара Асада за посередництва Об'єднаних Націй у Женеві підготували документ з 12 пунктів, які описують майбутній розвиток країни.

Про це пише dw.com.

Мовляв, нова Сирія має бути демократичною, світською державою, побудованою на плюралізмі. У ньому також наголошується на верховенстві права, незалежності судової системи, рівності прав жителів країни та відсутності дискримінації. Окремий пункт присвячено боротьбі з тероризмом. Йдеться також і про політичну реформу в Сирії, зокрема, про розробку нової конституції країни за підтримки ООН. Документ не був узгоджений де Містурою зі сторонами переговорів, проте спецпредставник зазначив, що з цих питань вони займають схожу позицію.

Наступний раунд переговорів анонсований на 9-10 квітня.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що сирійські солдати і їх союзники планують повернути Пальміру і відбити її у бойовиків "Ісламської держави" протягом кількох години.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що урядові війська захоплять Пальміру найближчим часом.

Нагадаємо, що раніше російськи літаки вдарили по бойовиках "Ісламської держави" у сирійському стародавньому місті Пальміра та північній провінції Алеппо.

Додамо, що бойовики "ІД" тривалий час руйнують стародавню Пальміру. У серпні терористи "Ісламської держави" підірвали храм Баал-Шаміна, пізніше продемонструвавши світлини жахливої руйнації у Мережі. Загалом, місто кардинально змінилося після атак ісламістів, які зруйнували древні храми та пам'ятки архітектури. На супутникових знімках на місці давніх пам'яток архітектури можна побачити практично порожні території, на яких залишилися самі лише уламки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції