Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Байкери вкотре вирішили здійснити мотопробіг 13 країнами із Росії до Німеччини.

У Чехії на під’їзді до Праги активісти заблокували рух російського байкерського клубу "Нічні вовки", який є наближеним до російського президента Володимира Путіна.

Про це повідомив один із учасників акції протесту Антон Литвин на своїй сторінці у Facebook.

"Загальмували вовків на під'їзді до Праги. Чекаємо на основну групу. Російські вовки за п'ятдесят км від Праги. Пристрасті розпалюються", - написав він.

Наразі на місці події також присутня поліція.

Противостояние продолжается. Кто кого пережмет

Опубликовано Anton Litvin 7 мая 2018 г.

Зазначимо, "Нічні вовки" запланували черговий мотопробіг з Росії до Берліна, де збираються відвідати місця поховань радянських солдатів і вшанувати їхню пам'ять. Під час мотопробігу байкери хочуть проїхати територіями Росії, Білорусі, Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Італії, Англії, Сербії, Македонії, Болгарії, Німеччини та Данії.

У Празі ж "Нічні вовки" планували приїхати на Ольшанське кладовище.

Нагадаємо, Путін неодноразово зустрічався з байкерами. 2009 року, будучи главою уряду, він відвідав шоу в Севастополі, приїхавши туди на мотоциклі. 2011-го Путін прибув на байк-шоу "Нічних вовків" в Новоросійську на чолі колони мотоциклістів. 2012 року він на чотири години запізнився на зустріч з тодішнім президентом України Віктором Януковичем у Ялті, насамперед вирушивши на базу "Нічних вовків" в Севастополі.

Востаннє Путін зустрічався з байкерами у серпні 2017 року в окупованому Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції