Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАТО розбудовує власні кіберможливості - Столтенберг

За його словами, деякі члени НАТО мають значно більші кібернетичні можливості, ніж інші, але «ми працюємо разом і допомагаємо один одному».

НАТО усвідомлює вагомі загрози, що походять із кіберпростору, та адаптує свої сили для протидії їм.

Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, - пише Укрінформ.

«Ми покращуємо своє реагування на загрози та виклики, які не знають кордонів, - кібератаки. Ми розбудовуємо наші кіберможливості, проводимо більше навчань, ділимось технологіями та найкращими підходами», - зауважив Столтенберг.

За його словами, деякі члени НАТО мають значно більші кібернетичні можливості, ніж інші, але «ми працюємо разом і допомагаємо один одному». «НАТО має групу експертів, які у режимі 24/7 готові виїхати до будь-якої держави-члена НАТО, якщо вона зазнає кібератаки», - наголосив Генсек.

ВідеоКіберполіція викрила хакера групи "Кобальт" у Києві

Національна поліція Іспанії затримала хакера-українця, який полегшив банківські скарбниці на мільярд доларів. 34-річного чоловіка вважають мозковим центром хакерського угруповання "Кобальт", в якому було ще двоє українців і один росіянин. Українська кіберполіція звітує, що викрила ще одного хакера з групи "Кобальт" у Києві. Він проникав в IT-системи банків та готелів. Отримані дані киянин продавав.

Кіберполіція викрила хакера групи "Кобальт" у Києві

Він також нагадав, що НАТО кілька років тому визнало кібернапад не менш небезпечним за звичайну атаку, погодившись, що агресивні дії у кіберпросторі теж можуть стати причиною застосування принципу колективної оборони.

Нагадаємо, що раніше у США Палата представників ухвалила законопроект на підтримку кібербезпеки України

Залиште свій коментар

Вибір редакції