Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німецькі політики перебувають "під враженням" від виборів в Україні

Посол країни каже про "жорстку" кампанію, а спостерігачу сподобалося визнання поразки Порошенком.

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель вважає найголовнішим підсумком другого туру виборів президента самий факт вільного і демократичного голосування. Саме воно, на думку дипломата, дало змогу народові обрати своє майбутнє, пише dw.com.

"Найважливіше – це були вільні вибори, а український народ зміг вирішити, хто стане його президентом. Народ вирішив, що потрібні зміни", - зауважив Райхель. "Передвиборчі перегони були жорсткими і не завжди коректними, але це була відкрита суперечка зі співмірними можливостями з усіх боків", - додав посол.

А депутат Європарламенту від Німеччини і спостерігач на виборах в Україні Ребекка Хармс зізналася, що перебуває під враженням від поведінки Петра Порошенка. "На мене справило велике враження, що Порошенко так швидко привітав переможця Зеленського і визнав підсумки виборів", - сказала вона. На думку Хармс, забезпечити такі вільні вибори в умовах російської агресії було непросто. Також політик висловила сподівання, що переможець виборів Володимир Зеленський успішно скористається виданим йому кредитом довіри.

ВідеоПолітичний журналіст прокоментувала реакцію Порошенка на лідерство конкурента

Політичний журналіст Ольга Кошеленко розповіла, що Порошенко гідно прийняв програш у другому турі та згадала рішення Тимошенко не вийти до журналістів після оголошення результатів у 2010-му.  

Політичний журналіст прокоментувала реакцію Порошенка на лідерство конкурента

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

головні цифри виборів, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції