"Нудно, дівчатка". Путін прокоментував звинувачення щодо хіматаки в Сирії

Глава РФ стверджує, що вже бачив таку ситуацію. 

Президент РФ Володимир Путін заявив, що йому "нудно" чути звинувачення на адресу Росії і Сирії у зв'язку з хімічною атакою в сирійському місті Ідліб.

"Я згадую в зв'язку з цим наших чудових письменників Ільфа і Петрова. Хочеться сказати:" Нудно, дівчинки - це ми вже все бачили, спостерігали", - сказав Путін під час прес-конференції, яку транслював Russia Today.  

ВідеоПутін прокоментував звинувачення щодо хіматаки в Сирії

Відповідаючи на запитання про можливість нових хімічних атак в Сирії Путін заявив, що має інформацію про підготовку таких "провокацій". 

"У нас є інформація з різних джерел, що подібні провокації, а я інакше це назвати не можу, готуються і в інших регіонах Сирії, в тому числі в південних передмістях Дамаска, де збираються підкинути знову якусь речовину і звинуватити в її застосуванні сирійську офіційну владу", - сказав глава РФ.

Ситуацію в Сирії він порівняв з початком американської кампанії США в Іраку, коли американська сторона показала хімічну зброю, виявлену там. 

Нагадаємо, зростання напруженості між США та Росією відбулося після того, як американці завдали ракетного удару по сирійській авіабазі  у відповідь на хімічну атаку уряду Сирії 4 квітня у містечку Хан-Шейхун, у результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти.

Президент США Дональд Трамп закликав "всі цивілізовані держави" приєднатися до Сполучених Штатів, щоб покласти край конфлікту в Сирії. Він заявив, що Вашингтон зобов'язаний "стримувати і запобігати поширенню і використанню смертоносного хімічної зброї", яку, за його словами, безсумнівно використовувала сирійська влада.

Своєю чергою держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Росія виявилася неспроможною виконати свої зобов'язання 2013 року для захисту Сирії від хімічної зброї. За його словами, РФ є співучасником, або просто некомпетентною", оскільки не дотримується угоди з утилізації хімічної зброї в країні.

Глава РФ Володимир Путін заявив, що ця атака порушує міжнародне право.    

Залиште свій коментар