Нуланд запевнила, що США подовжать санкції проти Росії

Дата публікації
Перегляди
1127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нуланд запевнила, що США подовжать санкції проти Росії

Фото: Reuters

Американський уряд тиснитиме на Кремль до повного виконання Мінських угод.

США подовжать санкції проти Росії, вони ефективні і американський уряд і надалі буде працювати з європейськими партнерами в цьому напрямку.

Про це заявила уповноважена Держдепу США у справах Європи та Євразії Вікторія Нуланд, виступаючи перед американським Сенатом, передає кореспондент ТСН Наталка Пісня.

"Санкції у поєднанні з низькими цінами на нафту й затяжною вразливістю державного ладу Росії спричинили суттєві витрати. Й поки Москва не змінила свій підхід до України, наша готовність до посилення санкцій, очевидно, відіграє певну роль зі стримування подальших зусиль Росії щодо захоплення українських територій. Американська сторона зараз інтенсивно працює з Європою, щоб санкції ЄС були продовжені наприкінці цього місяця, а також в контексті підтримки Франції і Німеччини у їх провідній дипломатичній ролі досягнення повної імплементації Мінських угод", - сказала вона.

Говорили в Сенаті і про інші численні порушення Кремлем міжнародних угод - як торгівельних, так і міжурядових, таких як угода про повітряний простір "відкрите небо". За словами американських посадовців Держдепу, через загрозливу позицію Росії НАТО змушений посилювати свої позиції на сході Європи, аби не допустити вразливості партнерів.

Своєю чергою, заступник держсекретаря з оборони Майкл Карпентер зазначив, що на цьому етапі Росія змагається з США на суші, на землі, воді, в небі і кіберпросторі не тільки кількісно, але і якісно.

Своєю чергою, Сполучені Штати почали модернізацію своїх ядерних потенціалів, якісно посилюють свій арсенал новітньою зброєю, такою, як рейкові гармати, які військові отримають на озброєння вже за 2 роки.

Попри це, посадовці відзначили суттєвий прогрес у політичних домовленостях з Росією щодо Донбасу і наголосили, що адміністрація підштовхуватиме і тиснутиме на Росію до повного виконання Мінських угод.

В американському сенаті триває обговорення політики Кремля

В американському сенаті триває обговорення політики Кремля

Нагадаємо, що лідери країн G7 ухвалили рішення про подовження санкцій проти Росії через невиконання взятих Москвою зобов'язань під час Мінських переговорів.

Раніше глава Європейської ради Дональд Туск висловив упевненість, що лідери країн ЄС приймуть рішення про подовження терміну дії антиросійських санкцій. Відповідне рішення, за його словами, ухвалять "протягом наступних двох або трьох тижнів без великих дискусій". Туск також попередив, що ЄС продовжить дотримуватися своєї позиції у питанні термінів дії санкцій: обмежувальні заходи будуть скасовані після повного виконання Мінських угод.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1127
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація