Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Няню з Англії звинуватили в сексуальному насильстві над трьома дітьми

Жінка звинувачується у жорстокому поводженні з дітьми, за якими доглядала 7 років.

Англійка Анджела Кінг протягом семи років ґвалтувала дітей, за якими доглядала як няня. Про це повідомляє видання Mirror.

Починаючи з 1980-х років няня доглядала за дітьми і тільки нещодавно їй висунули обвинувачення в суді.

Анджелу Кінг звинуватили в сексуальному насильстві над трьома дітьми і у жорстоких іграх з ними, коли жінка одну дитину посадила у валізу і тривалий час не випускала.

Прокурор на суді повідомила, що 49-річна няня була "довіреною особою і тривалий час доглядала та придивлялася за дітьми".

Анджела Кінг заперечує всі 11 висунутих звинувачень у скоєнні сексуальних злочинів.

Ще в 2001 році сім'я писала заяву в поліцію про жорстоке поводження з дітьми, але тоді ніяких дій з боку правоохоронців зроблено не було і справу закрили.

Але в 2014 році один з потерпілих братів подав позов і було розпочате нове розслідування.

Слідство і суд поки тривають.

Нагадаємо, 29 лютого, у Москві біля станції метро "Жовтневе поле" жінка з головою вбитої дитини в руках почала кричати "Аллах Акбар". Жінка працювала нянею і вбила 4-річну дівчинку, за якою доглядала. Після цього зловмисниця відрізала голову дитині і підпалила квартиру. Поведінка жінки налякала не тільки випадкових перехожих, але і поліцію. "Вона прийшла до входу в метро з червоним пакетом, з якого дістала голову дитини. Вона ходила довго і щось кричала, але до неї ніхто не підходив, всі боялися", — розповіли очевидці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції