Партія Макрона зазнала фіаско на місцевих виборах у Франції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У більшості міст перемогу здобули "зелені".

У Франції у другому турі місцевих виборів, які відбулися 28 червня, партія президента Еммануеля Макрона "Республіка на марші" програла "зеленим" у багатьох містах. 

Про це повідомляє видання RFI.

Макрон планував здобути перемогу у багатьох великих містах країни зазнав краху. Одна з перемог - це успіх "Республіки на марші" у місті Гавр на півночі Франції. Там більшість голосів (59%) отримав чинний прем'єр-міністра країни Едуар Філіпп. Йому, ймовірно, доведеться відмовитися від посади. Макрон вже привітав прем'єра з "прекрасною перемогою". 

Мерами у більшості міст, зокрема у Ліоні, Бордо, Страсбурзі, Ансі, Безансоні, Пуатьє, Турі, будуть представники "зелених". Перемога лівих в Парижі, Марселі, Монпельє, Руані, Ренні і інших містах також була обумовлена коаліцією з "зеленими". 

Слід зауважити, що перший тур місцевих виборів  відбувся 15 березня. Другий тур голосування перенесли через пандемію COVID-19. Голосування відбулося приблизно у 4800 комунах, серед яких були й найбільші міста країни.

Як повідомлялося, партія президента Франції Еммануеля Макрона "Вперед, Республіко!" втратила більшість. Від партії відкололись ще 7 депутатів. У французькому парламенті було створено нову групу "Екологія, демократія, солідарність", до якої увійшли переважно представники партії Макрона. Наразі вона налічує 17 осіб. 

Відео Макрон домовився із Путіним про робочий візит до Росії

Еммануель Макрон збирається в Росію. Своїми планами французький президент поділився після відеоконференції з Володимиром Путіним. Під час онлайн-зустрічі говорили про спільну боротьбу з глобальними викликами. Зачепили також тему конфліктів на Балканах, Сирії, Лівії та Україні. У розмові з Путіним Макрон вкотре наголосив на важливості виконання "мінських домовленостей" та угод, ухвалених на саміті "Нормандської четвірки" в грудні. І погодився приїхати до Москви особисто найближчим часом.  

Макрон домовився із Путіним про робочий візит до Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції