Південь Грузії на півтора метри засипало снігом (відео)

Південь Грузії на півтора метри засипало снігом (відео)

Ілюстрація / Фото: oleshift.ning.com

Через сильний сніг було пошкоджено лінії електропередач, обмежено рух на кількох трасах.

На півдні і південному заході Грузії сильні снігопади - місцями висота снігового покриву сягає півтора метри. В результаті негоди пошкоджено лінії електропередач. Це призвело до припинення подачі струму кільком десяткам населених пунктів.

Мобільні групи енергетиків та працівників дорожніх служб ведуть роботи з відновлення пошкоджених ділянок електропередач та очищення трас від снігу. Ремонтним бригадам уже вдалося відновити подачу електроенергії кільком грузинським селам.

Припинено або обмежено рух на кількох автотрасах в прикордонних з Туреччиною Хулойському, Шуахевському і Кедському районах.

Раніше, 7 листопада, снігопад ускладнив рух на всіх дорогах Грузії, особливо на Сході. У краях Шида Картлі і Мцхета-Тіанеті висота сніжного покриву досягла 35-50 см, що призвело до повного або часткового припинення руху на кількох місцевих трасах. Сильні снігопади ускладнили рух на Рікотському перевалі, де проходить центральна автотраса, що з'єднує Західну і Східну Грузію. Сильні снігопади випали і в передмісті Тбілісі.

Читайте також:

Південна Осетія під снігопадом обирає собі президента

Потужна буря у США вбила трьох людей (відео)

Схід Австралії накрили сильні снігопади

Повʼязані теми:

Наступна публікація