Pokemon Go по-російськи. Мерія Москви створила аналог гри з Іваном Грозним

Додаток зробили  для того, щоб жителі Москви краще знали історію міста.

Департамент інформаційних технологій Москви розробив туристичний сервіс, який працює за принципом відомої гри PokemonGo. Про це повідомляється на офіційному сайті Москви. 

У серпні сервіс "Досліди Москву. Фото" має розпочати роботу. Однією з його функцій буде пошук цифрових двійників відомих особистостей. Для цього користувачам також потрібно буде блукати містом, використовуючи геолокацію, як у грі з покемонами. 

У списку тих, кого потрібно буде шукати, є Юрій Гагарін, Іван Грозний, лідер гурту "Кіно" Віктор Цой, Петро Чайковський та інші. Єдиним іноземцем став Наполеон. Окрім пошуку відомих особистостей, з ними можна буде робити селфі та крутити на 360 градусів.

Росія покемон
сайт мерії Москви

"Оновлений додаток буде працювати за таким же принципом, що і популярна зараз гра Pokemon Go. Персонаж прописується на місцевості за допомогою геометки. Як тільки користувач буде в радіусі 50 метрів від потрібної координати, він отримує можливість побачити і зафіксувати віртуального персонажа за допомогою камери на смартфоні із встановленим додатком", - йдеться у повідомленні.

У мерії вважають, що за допомогою такого додатка змусять містян більше часу проводити на свіжому повітрі та вивчати історичну спадщину Москви.

Нагадаємо, у Росії хочуть внести обмеження для популярної гри Pokemon Go, щоб захистити суспільство від негативних наслідків. Проблему винесуть на широке обговорення. Окрім того, пропонується виключити із зони дії гри релігійні установи, в'язниці, лікарні, інші об'єкти соціального призначення, а також місця поховання та пам'ятники.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: