Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помацай для впевненості: Лукашенко прокоментував чутки про власний інсульт

Помацай для впевненості: Лукашенко прокоментував чутки про власний інсульт

Білоруський президент здійснив перевірку збирання врожаю пшениці в Мінському районі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко з’явився на публіці після повідомлень про можливий перенесений інсульт та в жартівливій формі прокоментував ці чутки.

Відповідний сюжет вийшов ввечері 1 серпня на телеканалі ОНТ, під час якого Лукашенко здійснив перевірку збору врожаю пшениці в Мінському районі.

Спочатку він звернувся до одного з аграріїв: "Наступного року мені доповіси. Ти ж доживеш до наступного року? Ти особливо не зарікайся, а то мене поховали минулої доби, то і тебе можуть поховати".

Після того Лукашенко відповідав на запитання журналістів та відреагував на інформацію про можливий інсульт. Один із журналістів заявив, що всі були "раді, що чутки були надто перебільшені", на що білоруський президент відповів: "Ще кажуть, що двійник працює, ти мене так іноді мацай".

За словами лідера "Білоруської соціал-демократичної партії" Миколи Статкевича, востаннє Лукашенко з'являвся на національному телебаченні 28 липня. Відтоді настало затишшя, хоча зазвичай телеканали, підконтрольні владі, щодня транслюють сюжети про діяння президента. 30 липня у Білорусі почали поширюватися чутки про те, що у Лукашенка стався інсульт, через що він скасував поїздку до Гомеля та кілька днів не з’являвся на телебаченні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції