Президент Вірменії звільнив з посад трьох міністрів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президент Вірменії звільнив з посад трьох міністрів

Фото: president.am

Він підписав відповідний указ.

Вірменський президент Армен Саркісян звільнив трьох міністрів.

Про це повідомляється на сайті глави держави 20 листопада. 

Звільнено главу Міністерства оборони Давида Тонояна. Його місце займе військовий радник прем'єр-міністра Вагаршак Арутюнян. Він уже очолював в відомство від 1998 до 2000 року. 

Усунено з посади міністра  з надзвичайних ситуацій Фелікса Цолакяна. Його замінить генерал-майор, командувач п'ятого армійського корпусу Збройних сил Вірменії Андранік Пілоян.

Президент також звільнив очільника Міністерства праці і соціальних питань Зару Батоян. У крісло міністтра сів Месроп Аракелян. 

Слід зауважити, що глава уряду Вірменії Нікол Пашинян, якого опозиція закликає піти у відставку через підписання угоди про капітуляцію в Нагірному Карабасі, планує залишитись на посаді. До слова, президент Армен Саркісян закликав до відставки Пашиняна та його уряду, а також виступив за проведення позачергових парламентських виборів 

Як повідомлялося, президенти Росії, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії підписали заяву, згідно з яким від 10 листопада оголошується про повне припинення вогню і всіх військових дій в Нагірному Карабасі. Підрозділи збройних сил Азербайджану і Вірменії зупиняються на займаних позиціях. У Нагірному Карабасі будуть розміщені російські миротворці. 

Війна, яку виграв Азербайджан: дорога, всіяна тілами вбитих вірменських солдатів

Війна, яку виграв Азербайджан: дорога, всіяна тілами вбитих вірменських солдатів
Наступна публікація