Примусові аборти та риття власних могил. Що відбувається у концтаборах КНДР

Так, у таборах КНДР перебуває близько 200 тисяч жертв правління Кім Чен Іна.

У таборах для в'язнів Північної Кореї ув'язнені позбавлені їжі, змушені їсти щурів і жаб, щоб вижити, та заражені вошами, а регулярні побиття і смертельні тортури є нормою. Крім того, ув'язнених змушують працювати протягом 12 годин на день. Про це повідомляє Mirror.

Так, у таборах КНДР перебуває близько 200 тисяч жертв правління Кім Чен Іна.

Табори патрулюються охоронцями, які мають автоматичні рушниці, ручні гранати та ходять разом із тренованими собаками.

Як передає видання, зазвичай у бранців немає води, їх навмисно позбавляють сну, б'ють залізними прутами або палицями, а також змушують сидіти чи стояти годинами. 

В'язні мають лише один комплект одягу без мила, шкарпеток, білизни або санітарних серветок.

Про жахливі умови утримання в'язнів розповіла Пак Йонме - дівчина, яка втекла з Північної Кореї і є наразі правозахисником та журналістом. Її батько відбував покарання у подібному таборі, де над ним проводилися тортури. Охоронці розмістили палички між його пальцями і зрізали їх разом. Крім того, чоловік був змушений сидіти в неприємних позах протягом довгого часу.

Один з концентраційних таборів, відомий під назвою "Табір 22", був закритий в 2012 році після того, як стало відомо про надзвичайні порушення прав людини, включаючи постійні катування, примусову працю та медичні експерименти.

У фільмі правозахисної організації Amnesty International колишні ув'язнені розповідають про жахливе життя в таборах в Північній Кореї. Жертви режиму КНДР розповіли про примусові аборти, важку працю, голодування та те, що в'язнів змушували копати власні могили, після чого їх убивали.

Кім Янг-Сун, який провів дев'ять років у політв'язному таборі Йодок, розповів, що у в'язниці немає встановлених робочих годин.

"Ви прокидаєтеся о 3:30 ранку, щоб вам повідомили про роботу о 4.30 ранку, а потім ви працюєте, поки не стане темно", - розповів чоловік.

Колишній працівник в'язниці розповів, ув'язнені були змушені пройти 19 км до полів, на яких вони потім працювали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американця Отто Вормбіра, якого в КНДР засудили на 15 років каторги після крадіжки пропагандистського плаката з готелю, відпустили після 17 місяців ув'язнення. У хлопця пізніше діагностували тяжке захворювання. Хлопець помер після повернення з північнокорейської в'язниці, а його батьки заявили, що з їхнім сином "неймовірно жахливо поводилися".

ВідеоАмериканський студент Отто Вормбір, який сидів у північно-корейській в'язниці, помер

Залиште свій коментар