Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Чарльз може змінити ім'я, коли стане королем – ЗМІ

Є припущення, що принц Уельський не буде правити під іменем Чарльз III.

Принц Чарльз, можливо, буде правити під іншим ім'ям, коли успадкує титул своєї матері, королеви Єлизавети ІІ.

Про це повідомляє The Daily Mirror.

Може здатися, що життя королівської родини безтурботне та сповнене лише красивими прийомами та милими моментами. Проте, часто їм доводиться дотримуватися нудних та обтяжливих формальностей.

Чутки про те, що принц Чарльз може змінити ім'я для престолу тягнуться ще від 2005 року. Пояснюють це тим, що історичні конотації імені "король Чарльз" не найкращі. 

Карл I (англ. Charles I, відомий в українській історії як Карл I, а не Чарльз I) був єдиним членом монархії, якого засудили та стратили за зраду. А його син, Карл II (англ. Charles II), мав погану славу та царював протягом двох темних періодів в історії Лондона – чуми і Великої пожежі.

"Жодне рішення ще не було прийнято, це буде зроблено у відповідний час", – сказали представники Чарльза у відповідь на новину. Припускають, що принц Чарльз вибере для правління своє третє ім'я і буде царювати як Джордж VII.

Відео Нова королівська марка з’явилася на честь ювілею королеви Великої Британії

Рішення про зміну імені у королівській родині не є новим. Наприклад, королева Вікторія при народженні отримала ім'я Александріна Вікторія, але правила як Вікторія.

Нагадаємо, цьогоріч королеві Єлизаветі ІІ виповнився 91 рік. Королева прекрасно себе почуває, чудово виглядає та відвідує різноманітні заходи. Нещодавно її бачили на чайній церемонії та на королівських скачках, а вчора, 15 червня, вона разом з чоловіком відвідала початкову школу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції