Путін з Макроном обговорили ситуацію в Україні та на Близькому Сході

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деталі розмови щодо Донбасу не повідомляються.

У неділю, 12 січня, президент Росії Володимир Путін телефоном переговорив із президентом Франції Еммануелем Макроном. Розмова стосувалася, зокрема, України та загострення ситуації на Близькому Сході.

"Докладно розглянута лівійська проблематика. У контексті російсько-турецьких домовленостей, досягнутих 8 січня в Стамбулі, наголошено на важливості дотримання обома сторонами конфлікту оголошеного від 12 січня режиму припинення вогню. Підтверджено готовність сприяти політико-дипломатичного врегулювання кризи. Висловлено намір всіляко сприяти успішному проведенню запланованій у Берліні міжнародній конференції щодо Лівії", - повідомила пресслужба Кремля.

Ще одна тема розмови - ситуація в Ірані.

"У зв'язку з напруженою ситуацією навколо Ірану президенти Росії та Франції відзначили необхідність прояву усіма сторонами стриманості та висловилися на користь продовження зусиль, спрямованих на збереження Спільного всеосяжного плану дій", - говориться в повідомленні.

Також обговорили ситуацію в Україні та Сирії. Про що саме розмовляли - не вказується. Кремль учергове назвав війну на Донбасі "внутрішньоукраїнським конфліктом", учергове не визнаючи, що саме Росія напала на Україну та всіляко підтримує бойовиків.

Раніше Путін відхрестився від російських найманців у Лівії.

Відео Меркель та Путін одразу після завершення обміну полоненими поговорили телефоном

Сторони позитивно оцінили обмін, після чого перейшли до обговорення газового питання та втілення проекту "Північний потік - 2".  Інші наші партнери по "нормандському формату" французи привітали звільнених полонених та їхні родини. США зазначили, хоча безперервна агресія Росії ставить Україну перед важким вибором, американці залишатимуться на боці українців.  

Меркель та Путін одразу після завершення обміну полоненими поговорили телефоном

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції