Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія призупинила велику ядерну програму через брак коштів – ЗМІ

Гроші вирішили перенаправити на інші ракетні програми.

Росія припиняє розробку бойового залізничного комплексу нового покоління "Баргузін" - "ядерного поїзда", здатного нести шість міжконтинентальних балістичних ракет.

Про це повідомляє "Коммерсант" з посиланням на ТАСС.

Розробка "ядерного поїзда" не увійшла до нової держпрограми озброєнь на 2018-2027 роки через нестачу фінансування.

"На всі ракетні програми для РВСН грошей немає, довелося тимчасово пожертвувати „Баргузіном“ заради „Сармата“ і РС-26 „Рубіж“, включених до нової держпрограми", - сказав співрозмовник агентства в оборонно-промисловому комплексі.

За його словами, розробку "Баргузіна" припинено від осені 2016 року. Офіційно про замороження проекту на невизначений термін поки не оголошено.

Розробка бойового залізничного ракетного комплексу "Баргузін" почалася 2012 року. Прийняти його на озброєння планувалося 2020 року.

Нагадаємо, російський президент Володимир Путін заявив, що Росія вдосконалюватиме ядерну зброю як фактор стримування та забезпечення безпеки.

"Ядерна тріада (міжконтинентальні балістичні ракети, стратегічні бомбардувальники і атомні підводні човни з балістичними ракетами – ред.) лежить в основі політики нашої ядерної безпеки. Але ми ніколи не розмахували і ніколи не будемо розмахувати цієї ядерною дубиною, але в нашій військовій доктрині їй відводиться належне місце і належна роль", - казав Путін 2015 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції