Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія стягує до Арктики надзвукові ракетні комплекси

Вони замінять старі комплекси "Рубіж".

Росія стягує до Арктики надзвукові берегові ракетні комплекси "Бастіон".

Про це повідомляють "Известия".

За даними видання, командування Північного флоту вирішило замінити застарілі установки "Рубіж", яких більше не лишилося на флоті, на "Бастіон". Дальність враження нового озброєння сягає 600 кілометрів, до того ж вогонь може вестися як по наземних, так і по морських цілях.

Нові установки стануть на бойову службу до кінця цього року. Вони будуть розташовані на острові Котельному, який є найбільшим на архіпелазі Новосибірських островів. Повідомляється, що "Бастіони" начебто будуть захищати Північний морський шлях.

"Новосибірські острови займають вигідне стратегічне положення. Той, хто контролює їх, контролює Північний морський шлях. А за межами радіусу дії "Бастіонів", в тому числі в районі вічної криги, працює морська авіація", - сказали представники Міністерства оборони Росії.

ВідеоУ Росії стартують найбільші за останні роки навчання "Схід 2018"

Востаннє такі масштабні навчання проводили 37 років тому. Нині ж маневри проходитимуть упродовж тижня на п’ятьох полігонах східного військового округу Росії. Хизуватимуться десятками кораблів та тисячами танків і інших машин. Участь у навчаннях разом з росіянами братимуть ще військові з Китаю та Монголії. 

У Росії стартують найбільші за останні роки навчання "Схід 2018"

Нагадаємо, 11 вересня стартують найбільші в історії Російської Федерації військові навчання "Восток-2018", в яких візьмуть участь майже 300 тисяч військовослужбовців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції