Росія заборонила білорусам літати в інші міста, окрім Москви

Дата публікації
Перегляди
1508
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія заборонила білорусам літати в інші міста, окрім Москви

Між Москвою та Мінськом спалахнула справжня "авіаційна війна"

"Авіаційна війна": білоруси зажадали скоротити кількість рейсів з Москви до Мінська, а росіяни заборонили "Бєлавіа" літати до регіонів РФ.

Національна білоруська авіакомпанія "Бєлавіа" повідомила, що російська сторона з 13 квітня заборонила авіакомпанії польоти в усі регіони РФ, окрім Москви.

"Щойно ми отримали повідомлення про припинення з 13 числа польотів в усіх напрямках в Росії, окрім Москви", - заявив заступник генерального директора "Бєлавіа" Ігор Чергинець.

За його словами, "Бєлавіа" змушена припинити продаж квитків у російські регіони. Гроші за вже продані квитки повертатимуться.

Він уточнив, що "Бєлавіа" - єдина авіакомпанія, яка розвивала авіасполучення з регіонами Росії. Зокрема, компанія виконувала рейси в Петербург, Калінінград, Єкатеринбург, Сочі, а 3 червня мала намір відкрити рейс до Новосибірська.

"Всі інші прагнули літати за напрямками Москва, Санкт-Петербург", - зазначив Чергінець.

Раніше Мінтранс РФ повідомив, що Білорусь поінформувала авіаційну владу Росії про намір з 13 квітня в односторонньому порядку скоротити кількість рейсів російських авіакомпаній з Москви до Мінська.

У березні 2012 року вже переривалося авіасполучення між Мінськом і Москвою, але було відновлено після переговорів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1508
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація