Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські регіони просять Москву про допомогу через відсутність грошей

Центр обмежив вливання в регіональну казну.

У російському уряді отримують все більше запитів про перегляд принципів фінансування регіонів, що призводить до відсутності фінансування статей бюджетів.

Як пише видання «КоммерсантЪ», йдеться про Хакасію, Нижегородську область, Красноярський краї, Новосибірську, Омську областях та інші.

Так, депутати Новосибірської області попросили прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва і спікера Держдуми В'ячеслава Володіна сприяти поверненню в повному обсязі акцизу на нафтопродукти. Після змін регіон недоотримує значну суму - 2,2 млрд руб.

В наступні роки ситуація буде ще більше ускладнюватися. Зокрема, область не зможе виконати доручення Володимира Путіна про покращення стану доріг.

Про зростання держборгу Красноярського краю до 100 млрд руб. до кінця 2017 року на з'їзді депутатів регіону заявив тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Олександр Усс: «Тут ми у трійці російських лідерів, але зі знаком мінус. В структурі держборгу турбує висока частка комерційної складової, яку бажано заміняти кредитами Мінфіну Росії».

Минулого тижня про «катастрофічну ситуацію» в регіоні заявили депутати Хакасії. Вони звернулися до уряду з проханням надати фінансову допомогу республіці у розмірі 28,2 млрд руб. Офіційної відповіді від уряду і Держдуми немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції