Російських туристів знову не пустили на єгипетські курорти

Дата публікації
Перегляди
5401
Російських туристів знову не пустили на єгипетські курорти

pixabay.com

"Росавіація" знову відмовила авіакомпаніям у допущенні до рейсів.

"Росавіація" відхилила всі заявки авіакомпаній на виконання рейсів з міст Росії в Хургаду і Шарм-ель-Шейх, заяви подавали десять перевізників. Загалом було подано понад 230 заявок.

Про це йдеться у наказі відомства, пише російський "Інтерфакс".

Згідно з документом, з Москви, Петербурга та інших регіонів країни в Хургаду і Шарм-ель-Шейх планували літати авіакомпанії "Росія", "Уральські авіалінії", Nordwind Airlines, Azur Air, "Якутія", S7, iFly, "ІрАеро", "Азимут" і NordStar.

За інформацією джерела видання в авіаколах, відхилення заявок на рейси до Хургади та Шарм-ель-Шейх пов'язано з "відсутністю рішення оперштаба щодо параметрів відновлення авіасполучення".

Нагадаємо:

  • 8 липня президент Російської Федерації Володимир Путін скасував заборону на польоти чартерів до Єгипту. Авіасполучення між РФ і Єгиптом було повністю перервано в листопаді 2015 року після теракту на борту літака, що летів з Шарм-ель-Шейха в Санкт-Петербург.
  • Також повідомлялося, що туристичні польоти до Туреччини для росіян можуть поновитися в липні. До країни мала вирушити російська делегація для перевірки турецьких курортів. 

Новини світу: відпочинок росіян у Туреччині скасовується до початку літа

Новини світу: відпочинок росіян у Туреччині скасовується до початку літа
Наступна публікація