Російським військовим заборонили публікувати інформацію про себе в Інтернеті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їм також заборонять користуватися смартфоном на службі.

Державна дума Росії ухвалила законопроект, який забороняє російським військовим публікувати інформацію про себе в Інтернеті, яка дозволить ідентифікувати їхню приналежність до армії РФ.

Про це повідомляє прес-служба нижньої палати російського парламенту.

"Законом встановлюється "заборона військовослужбовцям та громадянам, покликаним на військові збори, надавати засобам масової інформації або з використанням Мережі інтернет поширювати інформацію, що дозволяє визначити їх приналежність або призначення до Збройних сил РФ, інших військ, військових формувань і органів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що аналогічну заборону також буде введено на інформацію про товаришів по службі або членів родин військових, зокрема, і таку інформацію, яка дозволить визначити їхнє місцеперебування у визначений час.

"Заборона, в разі остаточного схвалення закону, повинна торкнутися також поширення інформації про діяльність органів військового управління, військових формувань і частин, зокрема, інформацію про їхню дислокацію або передислокацію органів", - підкреслили у прес-службі Держдуми.

Окрім цього, російським військовим заборонять користуватися смартфонами або іншими електронними пристроями, які дозволяють передавати інформацію або геолокацію в Інтернет, перебуваючи на військовій службі.

Нагадаємо, із відповідною ініціативою виступило Міністерство оборони Росії. У відомстві стверджують, що, використовуючи ці дані, терористи і екстремісти дестабілізують ситуацію в різних регіонах світу.

ВідеоРосійським військовим заборонили користуватися смартфонами та вести сторінки у соцмережах

Відповідні обмеження ухвалила Державна дума. Закон забороняє російським військовим розголошувати інформацію про їхнє місцезнаходження, приналежність до Збройних сил та спілкуватися з журналістами. Мета, кажуть автори документу, - захистити російських військових від іноземних спецслужб, терористичних та екстремістських організацій. 

Російським військовим заборонили користуватися смартфонами та вести сторінки у соцмережах

Залиште свій коментар

Вибір редакції