Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський "Яндекс" видавав під час пошуку приватну інформацію користувачів Google Docs

Це стосується файлів, не захищених налаштуваннями приватності.

Заборонена в Україні російська пошукова система "Яндекс" почала видавати у видаванны файли, які належать будь-яким користувачам сервісу Google Docs, але не захищені налаштуваннями приватності.

Про це повідомляє "Медуза". 

За даними видання, "Яндекс" видавав ті файли, до яких є доступ в усіх, хто має відповідне посилання. Деякі з них навіть можна було редагувати, чим і користувалися деякі користувачі, які випадково зайшли до чужого документа. 

 

 

Таким чином до рук користувачів Мережі могли потрапити чиїсь паролі, звіти, приватні інформація. До сервісних центрів "Яндекс" зверталися люди зі скаргами на проблеми доступу до файлів Google Docs.

Незважаючи на те, що ситуацію виправлено і пошуковик більше не видає приватної інформації, рекомендується у Google Docs натиснути Файли, далі - Спільний доступ, після чого обрати, хто матиме доступ до файлу.

 

Доступ до Google Docs
Медуза
Доступ до Google Docs

 

Нагадаємо, 3 липня Google презентував сайт "Мандруй Харківщиною", де для туристів зібрав цікаві пам’ятки архітектури та чудеса природи регіону. Всі вони розміщені на інтерактивній мапі та об’єднані в уже готові маршрути. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції