Російський "Яндекс" видавав під час пошуку приватну інформацію користувачів Google Docs

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російський "Яндекс" видавав під час пошуку приватну інформацію користувачів Google Docs

Фото: УНІАН

Це стосується файлів, не захищених налаштуваннями приватності.

Заборонена в Україні російська пошукова система "Яндекс" почала видавати у видаванны файли, які належать будь-яким користувачам сервісу Google Docs, але не захищені налаштуваннями приватності.

Про це повідомляє "Медуза". 

За даними видання, "Яндекс" видавав ті файли, до яких є доступ в усіх, хто має відповідне посилання. Деякі з них навіть можна було редагувати, чим і користувалися деякі користувачі, які випадково зайшли до чужого документа. 

 

 

Таким чином до рук користувачів Мережі могли потрапити чиїсь паролі, звіти, приватні інформація. До сервісних центрів "Яндекс" зверталися люди зі скаргами на проблеми доступу до файлів Google Docs.

Незважаючи на те, що ситуацію виправлено і пошуковик більше не видає приватної інформації, рекомендується у Google Docs натиснути Файли, далі - Спільний доступ, після чого обрати, хто матиме доступ до файлу.

 

Доступ до Google Docs / Фото: Медуза

 

Нагадаємо, 3 липня Google презентував сайт "Мандруй Харківщиною", де для туристів зібрав цікаві пам’ятки архітектури та чудеса природи регіону. Всі вони розміщені на інтерактивній мапі та об’єднані в уже готові маршрути. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація