РПЦ допомагатиме російському МНС похідними храмами та духовною підтримкою

Рятувальники збираються навчити священиків, як надавати підтримку постраждалим.

Російське Міністерство надзвичайних ситуацій і Російська православна церква підписали угоду про співпрацю.

Про повідомляється на сайті міністерства.

"Сьогодні в МНС Росії світлий і радісний день – підписано угоду, яка відкриває нові горизонти подальшої взаємодії. Цим документом передбачається участь Російської православної церкви в реалізації комплексу завдань щодо профілактики та попередження надзвичайних ситуацій", - сказав глава МНС Володимир Пучков.

РПЦ буде надавати "духовну підтримку" співробітникам міністерства, членам їхніх сімей, кадетам і студентам відомчих навчальних закладів.

МНС збирається навчити священиків, сестер милосердя та добровольців, як допомагати тим, хто потрапив в "екстремальну ситуацію". Єпархії будуть отримувати інформацію про зони лиха й ухвалювати рішення про необхідність виїзду волонтерів.

Зазначається, що російські священнослужителі готові надавати духовну допомогу і підтримку потерпілим та членам їхніх сімей. У зонах НС може бути організована робота похідних храмів.

Раніше повідомлялося, що Російська православна церква хоче відредагувати синодальний переклад Біблії XIX століття, який є найпоширенішою російськомовною версією священної книги, і усунути "неточності".

Залиште свій коментар