Сирійська армія наступає на захоплений бойовиками Ель-Карьятейн

Бої йдуть біля захоплених ІД міст на північний схід і південний захід від Пальміри.

Сирійська армія за підтримки російської авіації продовжує наступ проти бойовиків "Ісламської держави".

Повідомляється, що військові рушили на місто Ель-Карьятейн.

Згідно з повідомленнями, бої йдуть біля захоплених ІД міст на північний схід і південний захід від Пальміри. Військові збираються використовувати Пальміри як стартову площадку, щоб розширити операцію проти ІД і відрізати шляхи постачання бойовиків.

У неділю армії Сирії після кількох днів боїв вдалося звільнити захопле бойовиками в середині травня древнє місто Пальміра. Звільнення Пальміри дозволило сирійським військам встановити контроль над трасою між Пальмірою і оточеним бойовиками ІД Дейр-ез-Зором. За даними ООН, приблизно 200 тисяч жителів цього захопленого міста відчувають гостру нестачу продовольства.

Військові літаки, імовірно російські, вже почали бомбити трасу.

Угруповання "Ісламська держава" визнана терористичною організацією в цілому ряді країн.

Операція по звільненню сирійського міста Пальміра від бойовиків ІД тривала кілька днів. Сирійські війська раніше взяли під контроль західну частину міста. Але армія продовжувала наступ і намагалася відобразити і інші важливі райони міста.

Нагадаємо, Пальміра була захоплена "Ісламською державою" на початку літа минулого року. Терористи розгромили і пограбували історичне місто. Операція по звільненню Пальміри від бойовиків тривала вже кілька днів.

Важливе стратегічне значення міста зумовлено її положенням, Пальміра розташована в центрі Сирії і має великі енергетичні ресурси. Також Пальміри розташовані стратегічно важливі для Сирії нафтогазові родовища. З міста йдуть нафто - і газопроводи, які забезпечують захід країни паливом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: