Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандал із сином Трампа: Весельницька була адвокатом ФСБ

Адміністрація Обами торік внесла ФСБ до списку санкцій через роль організації в процесі втручання в президентські вибори.

Скандал із зустріччю представників президентської кампанії Дональда Трампа, в тому числі його старшого сина, з адвокатом із Росії Наталією Весельницькою набув нових обертів, які засвідчують, що юрист представляла інтереси ФСБ в російському суді.

Про це інформує Reuters. 

"Російський адвокат протягом багатьох років мала серед своїх клієнтів російську спецслужбу ФСБ", - зазначає видання із посиланням на записи в судових документах, з якими мало змогу ознайомитися.

Весельницька успішно представляла інтереси ФСБ у правовій суперечці щодо володіння високовартісною нерухомістю в північно-західній частині Москви в період з 2005 по 2013 роки. Щоправда, як повідомляє видання, це не є підставою вважати Весельницьку представником російського уряду або спецслужби, що вона в принципі заперечує.

Відео Трамп анонсував промову щодо зустрічі сина з російським адвокатом

 

"Але той факт, що вона представляла ФСБ у судовому процесі, може викликати питання серед деяких політиків у США", - наголошується у повідомленні.

Адміністрація Обами торік внесла ФСБ до списку санкцій через роль організації в процесі втручання в президентські вибори. Сама Весельницька поки не коментує свою співпрацю з ФСБ, так само як і в російській спецслужбі уникають коментарів.

Як повідомлялося раніше, заяви про зв'язок передвиборчої кампанії Трампа з Росією наклали тінь на його перші п'ять місяців на посаді президента США.  Кремль спростував висновки американських спецслужб про те, що Москва намагалася схилити вибори на користь Трампа, використовуючи такі засоби, як зловживання електронними поштами лідерів демократів. Трамп заперечував будь-яку змову з Кермлем
 
Під час першої зустрічі президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна політики обговорювали втручання РФ в американські вибори. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції