Слов'янська мафія тероризує Англію: п'ють, грабують, мочаться на машини

Слов'янська мафія тероризує Англію: п'ють, грабують, мочаться на машини

Британці налякані засиллям емігрантів зі Східної Європи / Фото: mirror.co.uk

Британці скаржаться на засилля заробітчан зі Східної Європи, які торгують наркотиками і лякають місцеву молодь.

Масовий відтік робочої сили з країн Східної Європи до Великобританії не на жарт лякає місцеве населення. Британська преса охрестила ситуацію "свавіллям слов'янської мафії".

Як приклад журналісти наводять місто Вісбіч, де нещодавно була знайдена мертвою 17-річна Аліса Дмитрієва з Латвії. "Ситуація в деяких містах стає більш важкою і небезпечною, ніж у російській провінції", - пише The Daily Mail.

"Близько третини з 20-тисячного населення Вісбіча - приїжджі на заробітки зі Східної Європи, що знімають погане, але дешеве житло. Кругом чутно слов'янську та інші іноземні мови. У латишів, литовців, поляків і росіян тут є свої торгові точки і клуби, де нелегально можна купити алкоголь, привезений з Європи", - зазначає видання.

Нещодавно поліція Вісбіча провела п'ятиденну операцію, під час якої була вилучена марихуана на 40 тисяч фунтів стерлінгів (понад 50 тисяч доларів), а також заарештовані 25 осіб, підозрюваних у пограбуваннях та інших злочинах.

За словами інспектора міської поліції Дейвіда Мерфі, підвищення рівня злочинності пов'язано з непомірним вживанням алкоголю емігрантами, а також подальшими конфліктами на цьому ґрунті. Багато з них перебувають в бігах, переховуючись від поліції та змінюючи адреси.

"Місцева молодь у віці 18-25 років боїться приїжджих. Навколо - антисоціальна поведінка іноземців. Вони п'ють алкоголь на вулицях, справляють природні потреби на чужі машини і стіни будинків і поводяться по-хамськи. Те, що вони крадуть в магазинах і вільно продають наркотики, стало вже звичним явищем. При цьому вони збираються в групи, а політики і влада закривають на них очі", - поскаржився газеті місцевий мешканець.

Повʼязані теми:

Наступна публікація