Західні ЗМІ: Російська мафія захопила Європу

Практично у всіх злочинах, що здійснюються на півдні Франції, замішані вихідці з Росії та країн колишнього Радянського Союзу.

Кримінальні угруповання з Росії та колишнього Радянського Союзу контролюють практично всю злочинність у Європі, зокрема на півдні Франції. Про це пише британська газета Daily Telegraph.

У березні поліцейські провели в Європі цілу операцію під назвою "Ява" і заарештували 69 осіб з так званої грузинської мафії, яка діяли відразу в 6 країнах: в Іспанії, Італії, Франції, Австрії, Німеччини та Швейцарії.

Минулого тижня в Ніцці затримали ще двох з грузинськими паспортами. Але такі арешти, як зізнаються французькі поліцейські, практично не відіграють ніякої ролі. Угруповання, які діють на Французькій Рів'єрі і складаються повністю з російськомовних бандитів - яце ніби військова організація.

"Вони чудово організовані, озброєні до зубів всіма видами армійськой зброї, у них військові порядки, що робить їх практично невразливими для поліції. Крадіжки, торгівля наркотиками і зброєю, відмивання грошей, рекет, наймані вбивства, проституція. Ці бандити займаються всім підряд", - зазначає видання.

Відомо, що боси мафії живуть в Іспанії, проте часто вони приїжджають на свої вілли на Лазурне узбережжя, аби особисто прослідкувати за діяльністю своїх "мордоворотів", які збирають данину з російських повій у Каннах і Сент-Тропе, а також вламуються в будинки туристів, виносячи всі речі разом з валізами.

Французькі слідчі вже знають, що учасники угруповань намагаються не звертати на себе уваги і уникати перевірки документів. Вони добре одягаються і їздять у громадському транспорті, навіть ватажки ведуть досить скромний спосіб життя. Але всі відзначають їх жорстокість.

За даними французької поліції, керують цими людьми злодії в законі. Здобуті злочинним шляхом гроші часто вкладаються у торгівлю нафтопродуктами і наркотиками, і, як відзначають експерти, мафію з Кавказу в Європі вважають небезпечною саме через її економічий вплив.

Читайте також:

В італійської преси з'явилися докази зв'язків Берлусконі з мафією

Кримінальні війни в Мексиці: щоденно вбивають більше п'яти людей

Розслідування в Європі: акції проти Саакашвілі фінансувала грузинська мафія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: