Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Снігопад відправив на канікули майже півмільйона школярів у США

У сніговому полоні опинилося американське місто Чикаго.

Сніг паралізував життя міста Чикаго, де через півметрові замети закрито школи та скасовані авіарейси. На вимушених канікулах опинилися майже 400 тисяч учнів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Окрім шкіл, не працюють й десятки приватних підприємств й держустанов, а два міських летовища скасували загалом 1,3 тис. рейсів, через що в аеропортах застрягли тисячі подорожувальників. Негоді приписують і загибель двох людей: літній чоловік помер від серцевого нападу, коли прибирав сніг, а іншою жертвою стала жінка, яка загинула в автокатастрофі.

Окрім штату Іллінойс, сніговий шторм узяв в облогу і сусідні Вісконсин та Мічиган. Покращення погоди синоптики поки що не прогнозують – сніг падатиме і в неділю, до того ж настане різке похолодання.

ВідеоЗакриті школи та скасовані авіарейси: Чикаго страждає від потужного снігопаду

На вимушених канікулах майже 400 тисяч учнів. Окрім шкіл, не працюють й десятки приватних підприємств й держустанов. Два міських летовища скасували 1300 рейсів, через що в аеропортах застрягли тисячі людей. Негоді приписують і загибель двох людей. Покращення погоди синоптики поки що не прогнозують.

Закриті школи та скасовані авіарейси: Чикаго страждає від потужного снігопаду

Залиште свій коментар

Вибір редакції