США мають достатньо ресурсів, щоб витіснити РФ з ринку у Європі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американські виробники газу мають великі запаси й вимушені просто спалювати його.

США мають достатньо природних ресурсів для того, щоб зупинити потоки російського газу й нафти на ринок європейських країн.

Про це заявив у інтерв'ю The Hill головний радник президента США з економічних питань Ларрі Кудлоу.

"Ми є домінуючою енергетичною силою. Через пару років ми вироблятимемо 15 млн барелів нафти щодня. Ми обженемо Саудівську Аравію, ми обженемо Росію", - зауважив радник президента США.

Він додав, що американські виробники газу мають великі запаси в басейні Permian (штати Техас і Нью-Мексіко), й вимушені просто спалювати його.

"Це означає, що ми повинні мати інфраструктуру трубопроводів зі сходу на захід і з заходу на схід. Треба поставляти це на північний схід, поставляти в Європу й кинути виклик гегемонії Росії на природний газ та LNG (зріджений природний газ – ред.)", - зауважив Кудлоу.

За його словами, США здатні це зробити. "Ми дійсно маємо зосередитись на енергетичному секторі. Більшість цих справ можна зробити в приватному порядку", - резюмував радник Білого дому.

ВідеоСуд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Нагадаємо, що раніше принц Саудівської Аравії передрік РФ зникнення зі світового ринку нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції