Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли судитимуть заарештованих каталонських політиків

Всі десять затриманих сподіваються, що їх звільнять з-під варти.

Клопотання про звільнення каталонських політиків буде розглянуто 1 грудня на засіданні Верховного суду Іспанії.

Про це повідомляє АР.

«Суддя Верховного суду має переглянути ордери на арешт восьми колишніх членів витісненого каталонського уряду і двох активістів, які домагалися незалежності», - йдеться в повідомленні.

ВідеоВ Каталонію вперше приїхав прем'єр-міністр Іспанії

Фотогалерея Пучдемон розпочав кампанію на виборах у Каталонії з бельгійського готелю (6 фото)

Всі десять затриманих сподіваються, що їх звільнять і вони зможуть брати участь у регіональних виборах 21 грудня.

Нагадаємо, раніше депутати парламенту Каталонії проголосували за проголошення незалежності від Іспанії. Мадрид слідом за цим рішенням усунув від роботи виконавчу владу Каталонії, розпустив регіональний парламент. У той же час уряди багатьох країн висловилися за підтримку цілісності Іспанії. 

Екс-глава Каталонії Карлес Пучдемон втік до Бельгії і заявляв, що не повернеться до Іспанії, якщо йому не буде гарантовано справедливий судовий розгляд. Він і його чотири помічники розшукуються за звинуваченням у заколоті, зловживанні державними коштами, непокорі владі тощо. Сепаратисти здалися місцевій поліції, а суд відпустив їх на поруки. Пучдемона та чотирьох міністрів умовно звільнили, доки суд не ухвалить постанови про виконання європейського ордеру на арешт, який виданий Іспанією. До рішення суду політики повинні залишатися у Бельгії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції