Суд відмовився прийняти позов Навального до Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі невідомо, на якій підставі суд відхилив позов.

Тверський районний суд Москви відмовився прийняти позов політика Олексія Навального до президента Росії Володимира Путіна.

Про це на сторінці у Facebook написав юрист «Фонду боротьби з корупцією» Іван Жданов.

Наразі невідомо, на якій підставі суд відхилив позов. Своєю чергою,Жданов підкреслив, що відмова в прийнятті позову «в будь-якому випадку» незаконна, тому Навальний буде її оскаржувати.

За його словами, стаття 128 Кодексу адміністративного судочинства РФ передбачає кілька підстав для відмови в прийнятті.

Позвонили из Тверского районного суда и сообщили, что по иску Навального к Путину отказ в принятии. Статья 128 КАС пре...

Опубліковано Иваном Ждановим 8 листопад 2017 р.

«Справа не підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства. Чи підлягає розгляд позову до Путіна згідно КАС? Звичайно підлягає. Іншого порядку немає. Адміністративна позовна заява подана на захист прав, свобод і законних інтересів іншої особи. Позов поданий на захист прав Навального Навальним. З адміністративної позовної заяви про оскарження дії (бездіяльності) не випливає, що цими діями (бездіяльністю) порушуються або іншим чином порушуються права, свободи і законні інтереси адміністративного позивача. Тобто права Навального не порушені. У позовній заяві ми прямо вказали як саме бездіяльністю і діями Путіна порушуються права Навального. В судовому засіданні і має бути це перевірено», - написав він.

ВідеоРосійського опозиціонера Навального вкотре затримали у Москві

Нагадаємо, раніше російський опозиційний політик Олексій Навальний заявив про наміри позиватися до суду проти президента Володимира Путіна та його адміністрації. Навальний пояснив, що кожного тижня він і члени його команди відправляють близько 200 заявок на проведення мітингів у російських містах, однак постійно отримують безапеляційну відмову. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції