Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тереза Мей звинуватила Росію у постійних провокаціях проти Європи

За її словами, тактика втручання у вибори та постійні хакерські атаки не матимуть успіху.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей закликала уряд Росії змінити тактику відносин між європейськими країнами, пише ВВС.

За її словами, РФ регулярно втручається у вибори в інших країнах та використовує у своїх інтересах кібер-шпигунство.

"Росія неодноразово порушувала національний повітряний простір кількох європейських країн і встановила стійку кампанію з кібер-шпигунства та підривів. Йдеться про втручання у вибори та хакерські атаки на міністерство оборони Данії, Бундестаг та багато іншого," - заявила вона.

Та додала, що такі зусилля не матимуть жодного успіху, оскільки не варто недооцінювати силу демократії у Європі, її громадянське суспільство, а також стійкість альянсів західних країн.

Також прем’єр наголосила на тому, що вихід Британії зі складу ЄС стане "проявом зміцнення ціннностей свободи", а подальша їх співпраця буде своєрідним захистом від проявів російської агресії.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що британські спецслужби запідозрили "Лабораторію Касперського" у шпигунстві на користь російської влади. Існують побоювання, що цілями могли стати співробітники міністерств або військові, які, наприклад, користуються послугами банку Barclays, що використовує ПО для онлайн-банкінгу з 2008 року.

ВідеоВелика Британія офіційно розпочала вихід із ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції