Трамп хоче скасувати автоматичне громадянство для народжених у США дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз усі діти, народжені на території США, отримують американський паспорт.

Президент США Дональд Трамп планує підписати документ, який має позбавити права на громадянство дітей, народжених на території США, батьки яких є негромадянами або нелегальними мігрантами.

Про це повідомляє Axios.

"Ми єдина країна в світі, куди людина може приїхати, народити дитину, і ця дитина матиме громадянство США з усіма його привілеями. Це просто смішно й цьому треба покласти край", - сказав Трамп. За його словами, відповідне розпорядження наразі у процесі підготовки.

Зазначимо, що зараз усі діти, народжені на території США, отримують американський паспорт. Таке право гарантується згідно з 14 поправкою до Конституції США.

"Мені завжди казали, що для цього (скасування автоматичного громадянства – ред.) потрібна конституційна поправка. Вгадайте, що? Непотрібна", - заявив Трамп. За його словами, аби ухвалити такі зміни достатньо президентського наказу. Проте, як зазначається, такі слова американського лідера є "м'яко кажучи спірними".

Дональд Трамп відомий своїми обіцянками політики "нульової толерантності" та нелюбов'ю до мігрантів. Влітку цього року у США розгорівся скандал через нове міграційне законодавство, яке передбачало жорстку політику протидії нелегальній міграції на кордоні країни. Згідно з ним, дітей нелегалів розміщували у спеціальних притулках, поки їхніх батьків притягують до відповідальності. Незабаром президент Трамп підписав указ, яким начебто скасував подібний метод.

ВідеоУ США з родин нелегальних мігрантів почали примусово забирати дітей

Тисячі розділених з батьками дітей, ночівлі на підлозі та життя за парканом із сітки. Це - наслідки нової міграційної політики Сполучених Штатів. Там почали примусово забирати дітей з родин нелегальних мігрантів. Чому так чинять і яку загрозу у мігрантах бачить президент Трамп - дивіться у сюжеті. 

У США з родин нелегальних мігрантів почали примусово забирати дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції