Трамп планує перемогти на президентських виборах у США у 2020 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі заяви президента прозвучали на тлі скандальних публікацій.

Президент США Дональд Трамп переконаний  у своїй перемозі на майбутніх президентських виборах у 2020 році.

Про це повідомляють "РИА "Новости".

"Ми робимо відмінну роботу, рейтинги зашкалюють. І знаєте що? Ніхто навіть не наблизиться до того, щоб перемогти мене в 2020 році", - сказав Трамп. 

Такі заяви президента прозвучали на тлі останніх скандальних публікацій. 

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Нагадаємо, легендарний американський журналіст-розслідувач Боб Вудворд написав книжку під назвою "Страх: Трамп у Білому домі". Вона вийде наступного тижня, але видання The Washington Post, в якому працює Вудворд, опублікувало витримки з неї. У книзі розповідається, що президент США Дональд Трамп вимагав вбити президента Сирії Башара Асада, він погано ставиться до своїх підлеглих, а вони вважають його несповна розуму. З книги складається враження, що Трамп дуже погано орієнтується у міжнародній політиці, а його адміністрація погано виконує свої функції і загрузла у внутрішніх чварах. Розповідь Вудворда заснована на сотнях годин інтерв'ю з людьми, які мають безпосередній стосунок до президентства Трампа. 

Нагадаємо, 5 січня у США почала продаватися скандальна книжка журналіста Майкла Вольфа про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа", тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вольф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Нещодавно колишня співробітниця команди Дональда Трампа Омароса Маніголт-Ньюман, яка опікувалась зв'язками з громадськістю, написала викривальну книжку про ексцентричного політика, яку невдовзі випустить в світ. 

Омароса звільнилась у грудні минулого року, і стверджує, що з боку Трампа їй пропонувався викуп за мовчання. Начебто їй пропонували контракт "на співпрацю", за яким би їй платили 15 тисяч доларів щомісяця, а вона мала б приховувати інформацію, яка може нашкодити Трампу, його родині та віце-президенту Пенсу. Однак, каже жінка, вона не погодилась. 

У своєму творі Маніголт називає Трампа "расистом і мерзотою", а також стверджує, що має плівки з записами доказів її слів. Видання Washington Post опублікувало цитати з книги. Зокрема, в ній описується епізод, як Трамп на очах у підлеглих їв документ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції